Collection: Meals & Snacks
-
Butternut Karma Kitchari Ayurveda Detox Meal - Ready in 15 minutes
- Vendor
- The Dancing Elephant
- Regular price
- $9.99 USD
- Sale price
- $9.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Spinach Kitchari Ayurveda Detox Meal - Ready in 15 minutes
- Vendor
- The Dancing Elephant
- Regular price
- $9.99 USD
- Sale price
- $9.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pea Prana Kitchari Ayurveda Detox Meal - Ready in 15 minutes
- Vendor
- The Dancing Elephant
- Regular price
- $9.99 USD
- Sale price
- $9.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
YOGA POPS : Popped Water Lily Seeds
- Vendor
- YOGA POPS
- Regular price
- from $15.75 USD
- Sale price
- from $15.75 USD
- Regular price
-
$18.00 USD - Unit price
- per
Sold out -
The Rasā Collection
- Vendor
- Elements Truffles
- Regular price
- $35.00 USD
- Sale price
- $35.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
The Classic Collection Bars
- Vendor
- Elements Truffles
- Regular price
- $40.00 USD
- Sale price
- $40.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
SEA SALT WITH TURMERIC CHOCOLATE BAR
- Vendor
- Elements Truffles
- Regular price
- $6.99 USD
- Sale price
- $6.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Assorted Box of 24 Truffles
- Vendor
- Elements Truffles
- Regular price
- $30.00 USD
- Sale price
- $30.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Assorted Box of 8 Truffles
- Vendor
- Elements Truffles
- Regular price
- $15.00 USD
- Sale price
- $15.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pack of 12 Chocolate Minibars Mixed
- Vendor
- Coffeeka Roasters
- Regular price
- $14.40 USD
- Sale price
- $14.40 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Yoro Surf Pineapple Ginger Functional Beverage 24-pack
- Vendor
- Yoro
- Regular price
- $60.00 USD
- Sale price
- $60.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Yoro Surge Energy Blend with Panax Ginseng and Guarana 24-pack
- Vendor
- Yoro
- Regular price
- $60.00 USD
- Sale price
- $60.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Yoro Surf - Energy Boost Supplement for Mid-Day Clarity and Mood Enhancement
- Vendor
- Yoro
- Regular price
- $15.00 USD
- Sale price
- $15.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Yoro Surge Energy Blend for Jitter-Free Energy Boost - Caffeine and Sugar Free
- Vendor
- Yoro
- Regular price
- $15.00 USD
- Sale price
- $15.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Teavoila Premium Tea with Compostable Bamboo Cup - 12 pack
- Vendor
- TeaVoila
- Regular price
- $16.95 USD
- Sale price
- $16.95 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Sonamasuri Rice Brown Packed in 4 LBS Vacuum Pack
- Vendor
- Organic Tattva
- Regular price
- $18.99 USD
- Sale price
- $18.99 USD
- Regular price
-
$19.99 USD - Unit price
- per
Sold out -
Organic Groundnut Oil
- Vendor
- Organic Tattva
- Regular price
- $24.99 USD
- Sale price
- $24.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Mustard Oil
- Vendor
- Organic Tattva
- Regular price
- $23.99 USD
- Sale price
- $23.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Traditional Basmati Rice
- Vendor
- Organic Tattva
- Regular price
- $38.99 USD
- Sale price
- $38.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Ragi Flour
- Vendor
- Organic Tattva
- Regular price
- $19.99 USD
- Sale price
- $19.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Natural Tattva Rock Salt
- Vendor
- Organic Tattva
- Regular price
- $14.99 USD
- Sale price
- $14.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Biryani Basmati Rice
- Vendor
- Organic Tattva
- Regular price
- $33.99 USD
- Sale price
- $33.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Rice Flour
- Vendor
- Organic Tattva
- Regular price
- $18.99 USD
- Sale price
- $18.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Organic Besan Packed in 3 LBS Vacuum Pack
- Vendor
- Organic Tattva
- Regular price
- $17.99 USD
- Sale price
- $17.99 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page